DOM EKOLOGICZNY

W celu wytłumaczenia, na czym polega ekologiczność domu, warto po pierwsze przyjrzeć się definicji i istocie produktu ekologicznego. To taki artykuł, przy którego produkcji dołożono wszelkich starań, aby ograniczyć lub jeśli jest to możliwe zlikwidować w całości destrukcyjny wpływ na środowisko naturalne.

Ekologiczny dom dla wymagających

Nasza firma zaprasza do wnętrza nowo powstających domów samą naturę. Nie trzeba wyprowadzać się do lasu, grzać się przy ogniskach z suchych liści i drzew i brać kąpieli w wodzie bez użycia mydła, aby być ekologicznym. Wystarczy zainwestować w inteligentny dom ekologiczny, który zrobi to za Ciebie. Zastanawiasz się, co szkodzi planecie i naturze w Twoim otoczeniu, kiedy podejmujesz decyzję o rozpoczęciu budowy domu? Nasze usługi dostarczamy dla klientów z miast takich jak Warszawa, Pruszków, czy Grodzisk Mazowiecki

Dom ekologiczny – Warszawa

Kwestią najbardziej istotną w ekologicznym budownictwie jest zużycie energii.
To właśnie ona jest czynnikiem, decydującym o tym, czy Twój dom będzie ekologiczny, czy nie. Warto już na etapie budowy zadbać o to, aby budynek oraz procesy potrzebne do wydobycia i przetworzenia surowców będą pochłaniały jak najmniejszą ilość energii. W końcu zamierzasz spędzić tam resztę swojego życia.
dom ekologiczny Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki

Dom ekologiczny – Pruszków

Wielkie znaczenie ma również produkcja, transport oraz dostawa materiałów. Dom ekologiczny powinien ograniczać emisję gazów cieplarnianych i odpadów, oszczędzać jak największą ilość wody i prądu. Wiele się mówi obecnie o obecnym wszędzie smogu. Jest on szczególnie intensywny w okolicach Warszawy i okolicznych miejscowości, takich jak Pruszków, czy Grodzisk Mazowiecki. Dzięki inteligentnej instalacji elektrycznej dom ekologiczny automatycznie reaguje na zmiany zewnętrzne i wewnętrzne; rozumiemy przez to sterowanie oświetleniem w pomieszczeniach, ogrzewaniem osobnych pomieszczeń, wentylacją, klimatyzacją, filtracją oraz rozwinięty system przeciwpożarowy. Składa się z czujnika dymu, temperatury oraz sieci spryskiwaczy, które wykrywają zagrożenie pożarowe już na wczesnym etapie i odpowiednio reagują, uruchamiając urządzenia ratownicze. Ekologiczny dom wyposażony jest w algorytmiczne komunikaty, które powiadamiają właściciela o zdarzeniu oraz informacji o sposobach ewakuacji.

Bezpieczny dom ekologiczny – Grodzisk Mazowiecki

W sytuacji niebezpieczeństwa ekologiczny dom reaguje również podniesieniem rolet i odcięciem gazu. Zmiany zewnętrzne, takie jak warunki atmosferyczne, oświetlenie zewnętrzne czy system dbania o podlewanie roślinności w ogrodzie. Przez tę technologię ogranicza się niepotrzebne zużycie prądu i wody. Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty. Działamy na terenach takich miast jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i innych.

  • Mniej CO2
  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

Pomysł

Projekt

Wdrożenie

Serwis