Kuchnia na wymiar

Z racji polskiego pochodzenia, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla naszych klientów jest kuchnia jako pomieszczenie domu. Jeszcze w wielu polskich rodzinach, domownicy oraz goście preferują zebranie się wspólnie przy kuchennym stole niż przesiadywanie w salonie. Może dlatego, że w tradycji utarło się powiedzenie “Kuchnia jako centrum życia rodzinnego” i to właśnie w tym miejscu uwielbiamy spędzać czas, jeść wspólne posiłki, zbierać godziny szczerych rozmów i utrwalać rodzinne relacje.

Kuchnie na wymiar

Dbamy o to, aby kuchnia w dalszym ciągu pozostawała ukochanym centrum domu, każdego z naszych klientów. W swojej ofercie przygotowaliśmy specjalną kuchnię na wymiar dla mieszkańców Warszawy, Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego. Zachęcamy do zapoznania się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kuchnia na wymiar zaprojektowana dla Ciebie

Razem z pomocą naszego profesjonalnego zespołu doradców zaprojektujesz wymarzoną wizję Twojej kuchni na wymiar, a projekt ten my przeniesiemy z papieru do rzeczywistości. Dokonamy pomiaru pomieszczenia i zadbamy o to, aby kuchnia na wymiar była zagospodarowana w najbardziej funkcjonalny sposób. Wspólnie dobierzemy odpowiednie materiały i stylizacje do przyszłych ścian. Jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretne zestawienie lub posiadasz kilka wizji, pomożemy Ci je połączyć w jedną spójną całość. Twoja kuchnia na wymiar będzie wyposażona w nowoczesne technologie i integralną instalację elektryczną, jeśli takie będzie twoje życzenie. Jesteśmy w stanie realizować różne pomysły. Od tych najbardziej funkcjonalnych i technologicznych kuchni, po tradycyjne i przytulne pomieszczenia. Od Ciebie zależy, co stworzymy w Twoim domu. Dołożymy wszelkich starań, aby spędzanie czasu z rodziną w tym pomieszczeniu dawało Ci satysfakcję. Oprócz doboru odpowiednich mebli zadbamy również o rozmieszczenie mediów i kanałów elektrycznych.
Kuchnia na wymiar Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Najlepsza kuchnia na wymiar dla Ciebie

Nasza firma w obszarze kuchni w swojej ofercie posiada:

  • kuchnie na wymiar Warszawa
  • kuchnie na wymiar Pruszków
  • kuchnie na wymiar Grodzisk mazowiecki

Nie ograniczamy się tylko do kuchni. Posiadamy również inne meble na wymiar np.: szafy. Zajmujemy się mierzeniem pomieszczeń, projektowaniem i profesjonalnym doradztwem już na etapie budowy domu oraz planowania remontów. Zadaniem klienta jest określenie wymagań odnośnie do zamówienia, liczby, kształtu kolorów półek. Dostarczamy próbki materiałów oraz pomagamy w podjęciu ostatecznych decyzji. Meble zostaną dostarczone pod dom i zamontowane. Twoje marzenia są największą motywacją naszego działania. Działamy na terenie miast takich jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków. Zamów swoją Kuchnię na wymiar u profesjonalistów.

  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomysł

 

Projekt

 

Wdrożenie

 

Serwis