Monitoring domowy

Praktycznie wszystkie placówki publiczne wyposażone są w system monitoringów i ochrony budynku przed szkodliwym niszczeniem mienia. Są one narażone na działania różnych przestępców, dlatego nie wyobrażamy sobie, żeby ich odpowiednio nie zabezpieczyć.

Monitoring domowy w zasięgu Twojej ręki

Jak sytuacja wygląda w domach prywatnych? Otóż niektóre posiadają takie zabezpieczenia, inne nie. Jedno jest pewne- tendencja jest wyraźnie rosnąca, zwłaszcza w nowych domach, gdzie już na etapie budowy instalowane są różne systemy, mające za zadanie ułatwiać życie w najbardziej efektywny i możliwy sposób. System monitorowania domów prywatnych pojawia się na rynku coraz częściej. Nasza firma zajmuje się instalacją monitoringu domowego w Warszawie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim oraz okolicznych miejscowościach. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój dom miał należytą ochronę, a ty będziesz miał w zasięgu wzroku całe jego otoczenie.

Monitoring domowy – funkcjonalność

Podstawową funkcją monitoringu domowego jest rejestr zdarzeń zachodzących na terenie Twojego domu oraz wokół niego. Zwykły alarm odstraszy przestępcę lub złodzieja, któremu dodatkowo może udać się coś ukraść z domu i zbiec, zanim odpowiednie służby pojawią się na miejscu zdarzenia. W takiej sytuacji, posiadając monitoring domowy, zwiększamy prawdopodobieństwo odnalezienia sprawcy oraz zastosowanie odpowiedniej kary. Urządzenie kontrolujące dostarcza informacji na temat tego, co zaszło w domu podczas Twojej nieobecności oraz kto za tym stoi. Z odpowiednim materiałem dowodowym możesz udać się na komisariat policji. Wielu klientów z miast Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków zaufało tej technologii. Sprawdź i Ty!
Monitoring domowy Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki

Monitoring domowy – zapis

Rejestr monitoringu domowego odbywa się za pomocą odpowiedniego urządzenia nagrywającego obraz z kamer. Następnie przetwarza ten obraz i wyświetla na wybranym przez użytkownika monitorze, telewizji lub za pomocą sieci internetowej na wybranym komputerze. Istnieje wiele rodzajów kamer nagrywających m.in.: zewnętrzne, odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz wewnętrzne, które przystosowane są tylko do warunków pokojowych. Oba rodzaje odporne są na uszkodzenia, w sytuacji, gdy sprawca zorientuje się o ich obecności i usiłuje je zniszczyć. Oglądanie obrazu z kamer umożliwia znajomość ich adresu IP. Obraz może również zostać udostępniony przez internet. Funkcja detekcji ruchu zadba o to, aby podczas przeglądania zapisu z kamer, wykryć zmianę na nagraniu oraz poinformować o tym użytkownika, za pomocą zrzutu ekranu, skrótu nagrania wysłanego na podany komunikator (Sms/Mms/Email). Kamery działają bez zarzutu również po zmierzchu.

Monitoring domowy – żebyś czuł się bezpiecznie

Jeśli więc nie chcesz. aby ktoś włamał się do Twojego domu podczas Twojej nieobecności, zdecyduj się na montaż monitoringu domowego. Nasi klienci z miast takich jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, i Pruszków są bardzo zadowoleni z systemu jakim jest monitoring domowy.

  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomysł

 

Projekt

 

Wdrożenie

 

Serwis