Montaż systemu alarmowego

Ochrona Twojej posesji nigdy nie będzie miała lepszej formy. System alarmowy, który oferujemy w miastach takich jak Warszawa, Pruszków czy Grodzisk Mazowiecki spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest dostępny dla Ciebie od zaraz. Poczucie bezpieczeństwa kwalifikuje się do drugiego stopnia wszechstronnie znanej Piramidy Potrzeb Maslowa (ang. Needs Hierarchy). Kiedy czujemy się zagrożeni, nie ma mowy o zaspokojeniu potrzeb wyższego rzędu takich jak; przynależność, miłość, szacunek, uznanie oraz samorealizacja. Mieszkańcy dużych miast jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki czy Pruszków oraz innych szczególnie są narażeni na styczność z różnego rodzaju wykroczeniami i przestępstwami. Włamanie, kradzież czy najście- życie w metropoliach daje nam świetnie warunki do nagromadzenia się tych zagrożeń, które stwarzają sobie wzajemnie ludzie.
montaż systemu alarmowego

Montaż systemu alarmowego – elementy

Warto zabezpieczyć swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem, narażającym nas na podobne nieprzyjemności. Najlepszym wyjściem z tego jest montaż systemu alarmowego w Warszawie, Pruszkowie czy Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Ci system, który skupia w sobie szereg czujników ruchu na wypadek próby włamania. Jeśli Twoje okno zostanie rozbite, a wyznaczona przez klienta linia zostanie przekroczona, system zadba o to, aby policja od razu dowiedziała się o zdarzeniu i odpowiednio zareagowała. System alarmowy wyposażony jest również w syreny alarmowe, które powinny skutecznie odstraszyć włamywacza i zwrócić uwagę przechodniów.

Montaż systemu alarmowego – i już nic nie jest Ci straszne

Pod system antywłamaniowy możemy również zaliczyć monitoring, który dokumentuje zachodzące zdarzenie. Wszystkie czujniki w domu współpracują ze sobą w odpowiednim momencie. Czujnik otwarcia okna reaguje tylko wtedy, gdy włączamy system alarmowy. W przypadku wyłączenia tego systemu, kiedy okno zostanie otwarte, gaśnie klimatyzacja i ogrzewanie. Podobnie działa czujnik ruchu, który przy włączonym systemie alarmowym reaguje odpowiednią interwencją antywłamaniową, a przy wyłączonym czuwaniu steruje np. oświetleniem. Oczywiście wszystkie ustawienia można edytować samodzielnie pod własne potrzeby i zamiary.

Montaż systemu alarmowego w Twoim domu

Montaż systemu alarmowego oferujemy na terenie Warszawy, w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim oraz okolicznych miejscowościach. Wielu klientów tych miast zdecydowało się na całość integralnej instalacji w swoich domach, jak również pojedyncze jego elementy w tym wspomniany system alarmowy. Nasza firma rzetelnie dostarcza bezpieczeństwo do wnętrza mazowieckich domów.

  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomysł

 

Projekt

 

Wdrożenie

 

Serwis