Sterowanie Światłem

Dzisiejsza technologia inteligentnych domów daje nam wiele praktycznych rozwiązań, z których mamy okazję korzystać i sterować wszystkim w jednym prostym programie. Jednym z nich jest pełna kontrola pracy oświetlenia. Decydujemy tutaj sami o sposobie stymulacji; może być to panel umieszczony np. przy wejściu do domu, salonu czy kuchni, pilot lub aplikacja mobilna. Ustawić możemy natężenie światła w każdym pomieszczeniu z osobna.

Sterowanie światłem w domu

Specjalność naszej firmy to sterowanie światłem. Obsługujemy klientów z takich miast jak Warszawa, Pruszków i Grodzisk Mazowiecki. Sprawimy, że każda żarówka z całego domu będzie pod Twoją kontrolą w jednym punkcie. Siedząc wygodnie na kanapie, Ty decydujesz, gdzie światło ma się wyłączyć, a gdzie zaświecić. Kiedy wszyscy wychodzą, jednym przyciskiem wyłączysz je na terenie całego budynku, aby ten pod Twoją nieobecność nie pobierał niepotrzebnie prądu. Ciekawym wykorzystaniem jest stymulacja światła np. w pokoju dzieci, gdy zasypiają przy świetle, po czasie ustawionym przez Ciebie, światło automatycznie się wyłącza. Kiedy idziesz spać, tryb nocny zadba o wyłączenie oświetlenia w całym domu. Sterowanie światłem daje wiele możliwości. Możesz sam się przekonać.

Sterowanie światłem jest w zasięgu Twojej ręki

Kolejną ciekawą możliwością jest połączenie funkcji włączania i wyłączania alarmu oraz oświetlenia w domu równocześnie. Na jednym pilocie znajdować będą się wszystkie przyciski służące do tych czynności. Pilot, noszony np. przy kluczach lub położony na stole w salonie, zawsze będzie znajdować się w zasięgu rąk, zwiększając komfort użytkowania. Dzięki pilotowi, cały system sterowania światłem jest w dostępny dla Ciebie przez cały czas. Przekonali się już o tym mieszkańcy Warszawy, Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego, ponieważ to mieszkańcy tych miast są najczęściej naszymi klientami. Chcesz być jednym z nich? Zadzwoń do nas.
sterowanie światłem Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki

Sterowanie światłem – postaw na sprawdzone rozwiązanie

Na tym nie kończy się zabawa, jaką jest sterowanie oświetleniem w inteligentnym domu. Możliwości nie ograniczają nas również w temacie czujników ruchu. Często mamy z nimi do czynienia w galeriach, toaletach oraz korytarzach różnych placówek publicznych. Dlaczego by nie przenieść tego do swojego domu? Po co mamy tracić cenne sekundy na podchodzenie do ściany, aby dotknąć przycisku. Wystarczy samo przemieszczanie się między pokojami, aby czujniki wykryły ruch oraz odpowiednio zareagowały. Czujniki mogą również spełniać funkcję fałszywej symulacji, kiedy znajdujemy się poza domem, a system wykryje podejrzany ruch, oświetlenie zapali się, w celu symulacji obecności właścicieli i zmyleniu potencjalnego złodzieja.

Sterowanie światłem – pełnia możliwości

Jak widać możliwości nie kończą się, a kolejne pomysły pojawiają się w technologii, aby ciągle ułatwiać komfort życia w maksymalnym stopniu. Sterowanie światłem– sprawdź sam w swoim domu. Ciebie również stać na taką wygodę. Dojeżdżamy do miast Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, oraz innych okolicznych miejscowości. Postaw na profesjonalistów i umów się z nami na wycenę.

  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomysł

 

Projekt

 

Wdrożenie

 

Serwis