Symulacja obecności w domu

System alarmowy nie jest jedynym systemem chroniącym dom przed różnego rodzaju przestępstwami (włamania, kradzież, najście). Nasza firma postanowiła wyjść naprzeciw technologii, więc również my przygotowaliśmy dla Ciebie system, który skutecznie zniechęci próby tego typu działań przestępców i nie dopuści do przekroczenia posesji domu.

Symulacja obecności w domu – rozwinięty system bezpieczeństwa

Może zdarzyć się taka sytuacja, że potencjalny przestępca od dłuższego czasu obserwuje np. twój obiekt, aby poznać rytm życia domowników i zaskoczyć w najbardziej odpowiednim dla niego momencie. Który złodziej, przy zdrowych zmysłach zaryzykuje realizację swojego planu, w sytuacji, kiedy zastanie właścicieli domu? Potencjalny delikwent szybko zrezygnuje z kradzieży czy włamania, kiedy nagle wewnątrz domu zaświeci się lampa lub telewizja. Teraz możesz spokojnie udać się na zaplanowany urlop za granicę, nie zastanawiając się, czy twój dom stoi na miejscu i nic z niego nie zniknęło. Nie musisz także zajmować już czasu i uwagi osób trzecich. Symulacja obecności w domu pozwoli Ci cieszyć się wypoczynkiem, nie martwiąc się o swój dobytek. Wielu klientów z miast takich jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, czy Pruszków zdecydowało się na zainstalowanie systemu symulacji obecności w domu. Sprawdź i ty!

Jak działa Symulacja obecności w domu?

Nasza symulacja obecności w domu opiera się na kolejnej, dopracowanej w każdym szczególe integralnej współpracy różnych czujników, które w takim zestawieniu dają złudzenie Twojej obecności w pustym budynku. W sytuacji ewentualnego niebezpieczeństwa pobudzone do pracy zostają czujniki ruchu, które z kolei odpowiadają zapaleniem się światła w losowym lub wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Możesz zdalnie, za pomocą aplikacji telefonicznej włączyć lampy oraz telewizję, odtwarzać muzykę i otwierać okna, znajdując się nawet setki kilometrów od swojego domu.
symulacja obecności w domu Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Symulacja obecności w domu – aplikacja

Za pomocą aplikacji, możesz ustawić samodzielnie pory automatycznej symulacji, nadać im charakter stały, okresowy bądź jednorazowy. Np światło w kuchni zostanie zapalone w porze, kiedy wstajesz do pracy i kiedy z niej wracasz oraz oświetlenie salonu wieczorem, włączenie telewizji. Symulacja obecności w domu obejmuje również głośniki, nie tylko odtwarzanie muzyki, ale również nagrane przez właściciela dźwięki, które na bieżąco może przesyłać za pomocą serwera internetowego. System integralnego zarządzania domem jest wręcz rewelacyjny- potrafi zapamiętać nawyki domowników i skutecznie symulować je podczas ich nieobecności.

Symulowanie obecności w domu

Rozwiązania technologiczne stają się coraz ciekawsze i nie przestają nas zaskakiwać. Pragniemy, aby symulacja obecności w domu była dostępna dla wszystkich naszych klientów z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego oraz Pruszkowa i nie tylko.

  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomysł

 

Projekt

 

Wdrożenie

 

Serwis