System przeciwpożarowy do domu

Żyjemy w warunkach ciągłego stresu, codziennej bieganiny i natłoku obowiązków. Wiele z nas wychodzi z domu o świcie i wraca do niego późnym wieczorem. Zdarza się nam również jeść śniadanie w drodze do pracy lub całkowicie z niego rezygnować. Mamy wiele spraw do zapamiętania oraz swoich problemów, którymi zajmujemy sobie myśli. Wszystko to odbija się to na naszej pamięci. W takich warunkach całkiem możliwa jest sytuacja, gdzie wybiegamy z domu w pośpiechu, zapominając o odpowiednim zabezpieczeniu naszego kominka lub pozostawiamy łatwopalną substancję jak np. rozpuszczalnik olej czy farbę obok źródła ciepła i tragedia gotowa.

System przeciwpożarowy do domu i nie tylko

Zapewne niejednemu chociaż raz zdarzyło zasnąć przy tlącym się papierosie. Te i inne sytuacje bardzo prowadzą w łatwy sposób do wzniecenia pożaru w domu. Jak chronić się przed takim niebezpieczeństwem? Odpowiedź jest prosta- ograniczyć stres i dopilnować każdego dnia najmniejszego szczegółu, który naraża Twoje życie. Niestety nasza firma nie jest w stanie tego zapewnić. Za to możemy zaoferować Ci integralny system przeciwpożarowy do domu w Warszawie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim.

System przeciwpożarowy – bo nieszczęścia chodzą po ludziach

Twój dom może pomóc Ci chronić lokatorów przed ewentualnym niebezpieczeństwem. System przeciwpożarowy do domu w Warszawie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim opiera się na sieci czujników oraz bezpośredniej sieci przeciwpożarowej. Te dwa elementy są skonstruowane, tak aby wzajemnie ze sobą współpracować. Przez pojęcie bezpośredniej sieci przeciwpożarowej rozumiemy różnego rodzaju spryskiwacze, wentylatory i tzw. siłowniki okien, które automatycznie sterują otwieraniem i zamykaniem się okien. Zadaniem systemu jest czynna ochrona całej posesji. System przeciwpożarowy wykrywa najwcześniej jak to możliwe miejsce powstania pożaru oraz szybko rozpoczyna pracę urządzeń gaszących. System przeciwpożarowy do domu zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia do innych pomieszczeń, podnosi również rolety i odcina gaz, aby ewakuacja przebiegła szybko i sprawnie. Dzięki niemu, będziesz mógł używać swojego kominka, bez obaw, że spalisz dom!
System przeciwpożarowy do domu Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

System przeciwpożarowy dla Ciebie

Nasze systemy zintegrowane dostarczamy do domów z miast takich jak Warszawa, Pruszków, czy Grodzisk Mazowiecki, ale nie ograniczamy się tylko do nich. Ochrona z naszym systemem przeciwpożarowym zapewnia Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W sytuacji zagrożenia, w integralnym systemie dostępne są powiadomienia i komunikaty wysyłane na numer właściciela, informujące o zdarzeniu oraz sposobie ewakuacji.

  • Fachowe doradztwo
  • Dojazd i pomiar
  • Indywidualny projekt
  • Analiza rozwiązań klienta

Masz projekt do realizacji?

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomysł

 

Projekt

 

Wdrożenie

 

Serwis