SYSTEMY MEBLI NA WYMIAR

Decydując się na meble na wymiar można stworzyć projekt zestawu mebli dowolnego koloru, wymiaru i detalu. Atutem jest skorzystanie z porad doświadczonych fachowców, którzy przyjadą, wymierzą pomieszczenie, doradzą najlepszą aranżację przestrzeni, pomogą wybrać materiały i zestawić je ze sobą, aby zbudować funkcjonalną całość. Wsparcie to można otrzymać jeszcze na etapie wspólnego planowania zagospodarowania pomieszczenia, są to dodatkowe korzyści, których nie można otrzymać kupując gotowe meble w sklepie.

Meble na wymiar – systemy meblowe

Producenci materiałów i podzespołów do realizacji mebli na wymiar posiadają w swojej ofercie najszerszy wybór ciekawych materiałów i komponentów, z których można wytworzyć oryginalne funkcjonalnie meble do każdego wnętrza. To, gdzie i jak ich użyjemy, zależy tylko od naszej wyobraźni.
Wykonując meble na zamówienie można poprosić o próbki materiałów, aby w spokoju samemu przekonać się, czy wybrany kolor i dekor faktycznie pasuje do pomieszczenia i jego otoczenia.

Poniżej przedstawiamy najbardziej cenionych producentów, z których materiałów korzystamy do produkcji mebli – najlepszej jakości płyt, akcesoriów i okuć.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów realizacji.
  • Indywidualny projekt
  • Idealne wykorzystanie przestrzeni
  • Oryginalność stylu i koloru
  • Dowolność materiałów
  • Personalizacja funkcjonalności
okucia blum

okucia hafele

peka meble i akcesoria kuchenne

egger płyty meblowe

pfleiderer płyty dekory laminaty

akcesoria meblowe GTV

okucia hettich

okucia hettich

kronospan płyty meblowe i dekory

swisskrono materiały dla meblarstwa

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Meble na wymiar


Jeśli znalazłeś się pod tym adresem zapewne, masz już wybudowany swój nowy dom lub planujesz jego odnowienie i remont. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu mebli oraz kompleksowym doradztwie w tej dziedzinie. Meble na wymiar Warszawa oraz pobliskie miasta jak Pruszków czy Grodzisk Mazowiecki nie mają przed nami żadnych tajemnic. W ofercie znajdziecie również szafy na wymiar warszawa i poprzednio wspomniane miasta. Możesz stworzyć wymarzoną aranżację, w której nie będą ograniczać Cię wymiary mebli oferowane na gotowo w sklepach meblowych. Twoim zadaniem będzie tylko pozwolić nam zająć się twoimi pomysłami. Dowolność w kształcie, rozmiarze i kolorystyce to powód licznych zamówień naszych mebli. Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci zdecydować o tym, jak będzie wyglądać przyszła kuchnia, przedpokój czy sypialnia. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu lub wizji, nasi doradcy naprowadzą Cię na odpowiednią drogę i wspólnie z ich znajomością w branży, szybko wybierzesz najlepszy dla Ciebie wariant.

Szafy na wymiar


Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, nie będziesz musiał zajmować sobie głowy przebiegiem usługi. Sami przyjedziemy, wymierzymy wybrane przez Ciebie pomieszczenia, jeśli będzie taka potrzeba, doradzimy w trzymających Cię wątpliwościach. Jeśli nie chcesz, aby ekipa chodziła po domu, przyjmiemy Twoje zamówienie z wymiarami wysłane na nasz formularz kontaktowy. Nasze doradztwo nie kończy się tylko na aranżacji przestrzeni. Oferujemy pomoc w zakresie wyboru odpowiednich materiałów oraz zestawieniu ich w stylowy i funkcjonalny kompleks. Dzięki meblom na wymiar zagospodarujemy każdy zakątek Twojego mieszkania. Nasze meble na wymiar są najczęściej wybierane przez mieszkańców takich miast jak Warszawa, Pruszków i Grodzisk Mazowiecki. Dołącz do nich już teraz i zamów swoje meble na wymiar!

Meble na wymiar – profesjonalne doradztwo


Kupując gotowe umeblowanie ze sklepów meblowych, niestety traci się na usłudze profesjonalnego doradztwa i ewentualnej pomocy przy planowaniu i wyborze nietypowych mebli. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, dlatego w swojej ofercie posiadamy szereg ciekawych zestawień materiałów i komponentów, które ułatwią przyszłe korzystanie z mebli. W Twoim domu nie zabraknie ducha współczesności i unikatowego wnętrza. Każdego naszego klienta, zamawiającego meble na wymiar w Warszawie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim traktujemy indywidualnie.

Szafy na wymiar – duży wybór


W Ofercie naszych szaf znajdują się jakościowe szafy na wymiar. Najbardziej popularne są wśród mieszkańców Warszawy, Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego Poza szafami posiadamy również ofertę kuchni na wymiar, gdzie spełnisz wszystkie wizje swojej wymarzonej kuchni. Dodatkowo udostępniamy próbki materiałów, aby w pełni spełniać oczekiwania klientów odnośnie do koloru i dekoru wybieranych umeblowań.

Masz projekt do realizacji?


Zapraszamy do kontaktu

Pomysł

Projekt

Wdrożenie

Serwis